Vajza shqiptare që la Amerikën për të vazhduar karrierën në Shqipëri

Vajza shqiptare që la Amerikën për të vazhduar karrierën në Shqipëri

Moderatorja, Lei Kraja, është njëra nga vajzat më të komentuara në mediat rozë sa për karrierën profesionale e po ashtu edhe për linjat trupore. E ftuar në emisionin “Rudina”, Kraja rrëfeu se si u bë pjesë e televizionit dhe vendosi

Lexo tërë artikullin
Dua dhe Rita i lënë pas mëritë dhe pranojnë të bashkëpunojnë me njëra-tjetrën!?

Dua dhe Rita i lënë pas mëritë dhe pranojnë të bashkëpunojnë me njëra-tjetrën!?

Dukej e pamundur por duket se Bebe Rexha ka arritur të vërë një urë komunikimi mes dy vajzave shqiptare. Dua Lipa dhe Rita Ora i janë përgjigjur ftesës së këngëtares tjetër shqiptare për të bërë një këngë së bashku. Gjithçka

Lexo tërë artikullin
Vajza e motit më seksi në botë na lë gojëhapur me bikini

Vajza e motit më seksi në botë na lë gojëhapur me bikini

Yanet Garcia konsiderohet si vajza e motit më seksi në botë. Dhe për ta konsoliduar pozitën e saj, 27-vjeçarja ka postuar në Instagram një foto me bikini shumë të vogël, që i tregonte format e saj perfekte. Vajza meksikane e

Lexo tërë artikullin
Të tri këngëtaret e famshme shqiptare i përgjigjen ftesës së Bebe Rexhës për bashkëpunim

Të tri këngëtaret e famshme shqiptare i përgjigjen ftesës së Bebe Rexhës për bashkëpunim

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, mbrëmë përmes një postimi në Twitter ka ftuar Dua Lipën, Rita Orën dhe Ava Maxin (Armanda Koçi), që të bëjnë një bashkëpunim. “Hajde shqipe”… kështu i është përgjigjur Lipa, propozimit të Rexhës

Lexo tërë artikullin
Lyrical Son ka marrë dhuratën më të mirë për ditëlindje, është bërë baba për herë të dytë!

Lyrical Son ka marrë dhuratën më të mirë për ditëlindje, është bërë baba për herë të dytë!

Reperi kosovar Festim Arifi, i njohur me ermin artistik Lyrical Son, do të jetë personi më i lumtur sot pasi feston ditëlindjen e 35-të si baba i dy fëmijëve, përcjell Koha.net.  Bashkëshortja e tij Gresa ka sjellë në jetë një vajzë

Lexo tërë artikullin
Albumi i Dua Lipës hyn në histori, më i transmetuari në botë

Albumi i Dua Lipës hyn në histori, më i transmetuari në botë

Albumi i Dua Lipës ka hyrë në histori si albumi i një artisteje femër më i transmetuar në botë. “Dua Lipa” ka arritur në total 9.5 miliardë dëgjime në të gjithë botën në Spotify dhe YouTube. Këngëtarja me origijinë shqiptare

Lexo tërë artikullin
U lansua balada “Harrom” nga Yll Limani | VIDEO

U lansua balada “Harrom” nga Yll Limani | VIDEO

Ka ardhur para fansave të Yll Limanit kënga “Harrom”, e cila është kompletuar me videoklip. Është fjala për një baladë, e cila vjen me një interpretim të mrekullueshëm nga këngëtari, transmeton Telegrafi. Vet Ylli është kujdesur për realizimin e kësaj kënge,

Lexo tërë artikullin
Bashkëshortja e Sneijder “ndez” rrjetet sociale

Bashkëshortja e Sneijder “ndez” rrjetet sociale

Ndërkohë që karriera e Wesley Sneijder po shkon drejt fundit, kjo për shkak të moshës së tij, nuk mund të thuhet e njëjta gjë për bashkëshorten e tij. Yolanthe Cabau është në kulmin e karrierës së saj si modele dhe

Lexo tërë artikullin
Modelja ruse sulmon sërish Kim Kardashianin

Modelja ruse sulmon sërish Kim Kardashianin

Modelja e njohur ruse, Anastasia Kvitko u bë mjaft e famshme për shkak të krahasimit që i bëhej me seks simbolin, Kim Kardashian. Gjithsesi, 23-vjeçarja ka deklaruar shpesh herë se është shumë më e bukur se Kim, ndërsa përafrojnë vetëm

Lexo tërë artikullin
Era Istrefi fillon xhirimet për këngën e re “Selfish”

Era Istrefi fillon xhirimet për këngën e re “Selfish”

Era Istrefi disa ditë më parë ishte në Kosovës për të xhiruar së bashku me motrën e saj, Nora Istefin këngën e tyre të re. Pas këtyre xhirimeve Era është zhvendosur në SHBA për të vazhduar me projektet e saj

Lexo tërë artikullin