Ja dhurata e fundvitit nga Indrit Mlika për Shkodrën e tij

Ja dhurata e fundvitit nga Indrit Mlika për Shkodrën e tij

“O sa mirë me ken shkodran”, kështu quhet projekti më i ri muzikor ardhur këto ditë të fundvitit nga artisti i njohur shqiptar Indrit Mlika. Këngëtari që numëron shumë hite në tregun muzikor ka dashur që t’i dhurojë Shkodrës së

Lexo tërë artikullin
Dy netë madhështore për Vit të Ri me super yjet në Zurich

Dy netë madhështore për Vit të Ri me super yjet në Zurich

Por edhe këtë vit R Events dhe Restaurant Salmen Schliren (ZH) kanë mbledhur ajkën e estradës në dy mbrëmje me 31 Dhjetor ku do të këndojnë dhe argëtojnë Sabri Fejzullahu, Remzie dhe Nexhat Osmani, Robert Berisha, Qumili, Ramushi Duble dhe

Lexo tërë artikullin
Ku mbeti Morfina, bukuroshja e njohur me ofertë internacionale

Ku mbeti Morfina, bukuroshja e njohur me ofertë internacionale

Është një nga femrat më të famshme në Kosovë dhe me shumë kurora të fituara në shumë evenimente bukurie e shumë çmime të rëndësishme në konkurse derisa Morfina Hasani për momentin është zhdukur. Duket se bukuroshja e njohur po bëhet

Lexo tërë artikullin
Fejohet Rihanna? (FOTO)

Fejohet Rihanna? (FOTO)

Ajo nxiti thashetheme rreth fejesës kur u pa në New York me një unazë me diamant të madh në gishtin e duhur. Por, Rihanna duket se ia ka ndryshuar vendin këtij guri të çmuar, duke e vendosur atë në gishtin

Lexo tërë artikullin
Të pasmet bombastike të Kimit marrin krejt vëmendjen në mbrëmjen e bamirësisë

Të pasmet bombastike të Kimit marrin krejt vëmendjen në mbrëmjen e bamirësisë

Në një mbrëmje të bamirësisë për Spitalin e Fëmijëve të Los Anxhelesit ka marrë pjesë edhe ajo – Kim Kardashian. Me një kapelë të veçantë dhe një veshje super speciale, të hapur në pjesën e barkut, mbretëresha e pasur e

Lexo tërë artikullin
Njihuni me Resmin, një ylli në ngritje (Video)

Njihuni me Resmin, një ylli në ngritje (Video)

Një tekst nga Arsim Bunjaku e me orkestrim të Florent Boshnjakut, projekti i parë i Resmi Bilallit i titulluar ‘Amore’ sapo është hedhur në qarkullim. Këngëtarja me prejardhje nga Prekazi i Skenderajt por që jeton dhe vepron në Gjermani ka

Lexo tërë artikullin
Bleona Qereti tërbon ‘dynjanë’, shikoni si del në mes të rrugës

Bleona Qereti tërbon ‘dynjanë’, shikoni si del në mes të rrugës

Para pak ditësh këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka publikuar një video ku kalonte në rrugë e veshur me bikini. Si gjithmonë ajo di si të tërheqë vëmendje. Këtë herë Bleona ka guxuar sërish me një foto mjaft provokuese. E veshur në

Lexo tërë artikullin
Klass shumë e nxehtë për t’u përballuar

Klass shumë e nxehtë për t’u përballuar

Myleene Klass ka treguar sa e “nxehtë” është derisa ka pozuar në veshje të brendshme për koleksionin Littlewoods E në këto të brendshme ajo duket tepër seksi dhe më shumë klas. Këngëtarja 39 vjeçare ka treguar se pavarësisht moshës ajo

Lexo tërë artikullin
Victoria’s Secret paraqet tri pjeshkat e radhës

Victoria’s Secret paraqet tri pjeshkat e radhës

ë të vërtetë janë engjëj! Engjëjt e Victoria’s Secret, Angels Skriver, Strijd dhe Sampaio janë paraqitur me të brendshmet e reja të koleksionit Balmain uke kushtuar më 184 funta vetëm jelekët më Swarovski. E këto pjeshka seksi janë paraqitur në

Lexo tërë artikullin
Dashurie Bilaj triumfon në ‘Miss Supermodel Internacional Kosova’

Dashurie Bilaj triumfon në ‘Miss Supermodel Internacional Kosova’

Një bionde superseksi, një femër që synon karierë të jashtëzakonshme është pikërisht vajza shqiptare Dashurie Bilaj e cila tashmë mbi kokë mban shumë kurora si më e bukura shqiptare në shumë evenimente të rëndësishme të bukurisë. Një nga kurorat e

Lexo tërë artikullin