Femrat shqiptare të çmendura pas Adi Krastës

Femrat shqiptare të çmendura pas Adi Krastës

Moderatori më i mirë shqiptar Adi Krasta vazhdon të mbetet një nga personat më të dashur nga shqiptarët. Krasta i cili së fundi udhëheqi festivalin më të madh të këngës, atë të Radio Televizionit Shqiptar, sot ka postuar një foto

Lexo tërë artikullin
Ceni Hollywood beson në fitoren e Robin Krasniqit

Ceni Hollywood beson në fitoren e Robin Krasniqit

Gjithmonë janë parë bashkë por ditëve të fundit i shohim cdo ditë e gati 24 orë bashkë, por duket se janë miq mjaft të mirë. Po flasim për personazhin Ceni Hollywood dhe boksierin e njohur Robin Krasniqi, ku ai do

Lexo tërë artikullin
Këngëtari Sahit Vata pas “The Voice” ka gati projektin e parë muzikor

Këngëtari Sahit Vata pas “The Voice” ka gati projektin e parë muzikor

“Se di”kështu do të quhet projekti i parë muzikor që vjen me zërin e këngëtarit Sahit Vata. Të gjithë e njohin si djalin nga Kosova që u dallua në“The Voice Albania”, por tashmë ai ka realizuar këngën e parë e

Lexo tërë artikullin
Rep artisti shqiptar GRMV sjell bashkëpunim e parë ndërkombëtar

Rep artisti shqiptar GRMV sjell bashkëpunim e parë ndërkombëtar

Emri i tij është Guri Martini por në publik njihet si ‘GRMV’ dhe po ashtu vlerësohet për risinë që po e sjell në Hip-Hopin shqiptar, duke e aktivizuar zhandrin ‘trap’ të kësaj rryme muzikore, që tek ne është pothuajse i

Lexo tërë artikullin
“Kthema Zot” të Shyhrete Behlulit, e sjell ‘cover’ Blinera Sopa (Video)

“Kthema Zot” të Shyhrete Behlulit, e sjell ‘cover’ Blinera Sopa (Video)

“Kthema Zot”, është coveri të cilin e ka sjellur Blinera Sopa, këngë e sjellur shumë kohë më parë nga këngëtarja e mirënjohur, Shyhrete Behluli. Duket se Blinera këtë vit do të sjell edhe një super projekt, pasi sjellja e coverit

Lexo tërë artikullin
Një femër seksi dhe plot stil

Një femër seksi dhe plot stil

Anna Jenifer është këngëtarja e muzikës popullore por që josh gjithmonë me imazhet e saja superseksi. Ndonëse është në pritje të finalizimit të projektit të saj më të ri ajo vazhdon të provokojë me fotot seksi të cilat i prezanton

Lexo tërë artikullin
Esmeralda Dollapi: Gjithmonë me vallëzimin

Esmeralda Dollapi: Gjithmonë me vallëzimin

Esmeralda Dollapi është një artiste e cila nuk është gjendur rastësisht në udhën e bukur të artit, konkretisht atë të vallëzimit! Si një vajzë me tradita, nga qyteti i bukur i Tropojës, ajo ndjek ëndrrën dhe pasionin e saj më

Lexo tërë artikullin
Alberita Preni e GT zbulojnë më shumë nga hiti që po vjen (Video)

Alberita Preni e GT zbulojnë më shumë nga hiti që po vjen (Video)

Alberita Preni tashmë është emër i njohur në skenën muzikore moderne. Ajo erdhi fuqishëm, duke imponuar stilin e saj të veçantë. Bukuroshja u popullarizua me këngën “Për ty jam tu menu”, që arriti të bëhet mjaftë e dëgjuar. Alberita është

Lexo tërë artikullin
Premierë – Vjen super balada nga Gramos Simnica (Video)

Premierë – Vjen super balada nga Gramos Simnica (Video)

Me zërin e ti melankolik ka bërë mira fansa për vete që me prezantimin e parë. Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet, ai

Lexo tërë artikullin
Rati e Mehdi Zena i bashkojnë forcat në projektin e ri

Rati e Mehdi Zena i bashkojnë forcat në projektin e ri

Këngëtari i mirënjohur Rati po rikthehet sërish dhe këtë herë shumë më ndryshe se zakonisht. Rati vjen nën petkun e veshjeve tradicionale për të prezantuar një këngë me motive popullore. Dihet që këngëtari ia thotë bukur këngëve popullore, madje është

Lexo tërë artikullin

REKLAMA