Bardhyl Kokollari berberi me gishta magjik

Bardhyl Kokollari berberi me gishta magjik

Bardhyl Kokollari është emër i njohur për ata që ndjekin faqe me frizurat më rë reja, më interesante e me të veçanta për meshkuj. Bardhyl Kokollari, është artist i parukerisë, berber profesionist që bënë mrekulli në kokat e klientëve të

Lexo tërë artikullin
Ky është hiti i Granit Ahmetit (Video)

Ky është hiti i Granit Ahmetit (Video)

Është një nga meshkujt që tërheq vëmendjen e gjinisë së butë që nga fillimi kur ka nisur me muzikë. Granit Ahmeti, djaloshi që gjithmonë i këndon dashurisë është rikthyer me një tjetër projekt të ri të titulluar ‘Na, na’ këngë

Lexo tërë artikullin
Enxhi Kulla, një yll në lindje i muzikës shqiptare!

Enxhi Kulla, një yll në lindje i muzikës shqiptare!

Ajo është vetëm 12 vjeçe, por talenti dhe zëri i saj, suksesi në interpretim, të gjithë këta komponentë kanë tejkaluar moshën e saj. Enxhi Kulla, bukuroshja nga Laçi, qe studion ne Liceun Artistik per violine dhe vajza e njërës prej

Lexo tërë artikullin
Beauty Lil drejt Hollywood-it, mjeku i familjes Kardashian ndjek punën e saj (Foto)

Beauty Lil drejt Hollywood-it, mjeku i familjes Kardashian ndjek punën e saj (Foto)

Është bërë një nga emrat më të njohur në zbukurimin e shumicës prej estradës shqiptare, ndërkohë që Beauty Lil tashmë ka arritur aq shumë popullaritet sa që edhe mjeku më i njohur në botë Dr. Simon i cili njihet si

Lexo tërë artikullin
Një karanfil i bukur në dorë të Annës? (Foto)

Një karanfil i bukur në dorë të Annës? (Foto)

Një karanfil shumë i bukur është në dorë të këngëtares së njohur e cila performon në diasporë, Anna Jenifer. Mirëpo nuk dihet se kush ia ka dorëzuar asaj, edhe pse gjatë gjithë kohës prezanton lule të ndryshme, trendafila e karanfila

Lexo tërë artikullin
Naim Hoti ia bënë bukuroshes kosovare “Like & Zemer” (Video)

Naim Hoti ia bënë bukuroshes kosovare “Like & Zemer” (Video)

Naim Hoti është nga ata këngëtar që zhvillon prej vitesh karrierë të suksesshme. Këngëtari nga Tirana ka pasur disa hite, që e bënë atë një ndër emrat e pëlqyer të muzikës kudo në trojet shqiptare. Këngëtari ka lansuar videoklipin e

Lexo tërë artikullin
Rikthehet me `Belvedere`, ja projekti i fundit i Gassos (Video)

Rikthehet me `Belvedere`, ja projekti i fundit i Gassos (Video)

Një këngë plot shije e stil është publikuar vetëm pak ditë më parë nga reperi i njohur shqiptarë Gasso. Pas bashkëpunimeve të shumta që ka pasur deri më tani, Gasso ka vendosur që në këtë fillim pranvere të sfidojë veten

Lexo tërë artikullin
Bombardojnë Albanian Outlawz!

Bombardojnë Albanian Outlawz!

Rep grupi shqiptarë tashmë i njohur po thuajse në të gjithë vëndet ku flitët shqip Albanian Outlawz i përbërë nga Rabit Hysenaj dhe Adhurim Alidemaj kanë lansuar albumin e tyre të titulluar “Flejna Kur T’Desum”. Ky album është pritur shumë

Lexo tërë artikullin
Gazmend Kosova këngë malli për nënën e ndjerë

Gazmend Kosova këngë malli për nënën e ndjerë

Gazmend Kosova është ndër ata këngëtarë të cilët mund të dëgjohen me kënaqësi. I dëshmuar prej vitesh në muzikë, këngëtari ka sjellë disa këngë që janë pëlqyer nga një publik i gjërë. Së fundi ka prezantuar edhe projektin më të

Lexo tërë artikullin
Blerina Matraku dhe KMC konfirmojne klipin tek Max Production!

Blerina Matraku dhe KMC konfirmojne klipin tek Max Production!

Kishte disa kohe qe perflitet per nje bashkepunim mes kengetares Blerina Matraku dhe reperit KMC dhe duket se gjithçka eshte gati. Me tekst te Fifit, orkestrim dhe aranzhim nga Gramoz Kozeli dhe Dj Rob, klipi do xhirohet nga Max Production.

Lexo tërë artikullin