Shumë shpejt një super këngë nga Big Papi

Shumë shpejt një super këngë nga Big Papi

Reperi unik dhe tashmë i njohur me shumë hite në tregun muzikor Big Papi ka gati një super projekt. Kënga do të jetë e stilit baladë por mjaft e bukur e do te vijë shumë shpejt me një klip të

Lexo tërë artikullin
Shqiponja dy krerëshe në mes të Mauritiusit, kush është biznesmeni tetovar që kalon pushimet luksoze atje! (Foto)

Shqiponja dy krerëshe në mes të Mauritiusit, kush është biznesmeni tetovar që kalon pushimet luksoze atje! (Foto)

Biznesmeni i njohur nga Tetova ka vendosur që ditët e ftohta të dimrit t’i kalojë duke u relaksuar në La Gaulette të Mauritiusit, një nga ishujt më luksoz dhe më tropikal që gjendet në juglindje të Afrikës. Nga postimet që

Lexo tërë artikullin
Premierë – Engjelli im nga Urim Gashi Feat. Seher (Video)

Premierë – Engjelli im nga Urim Gashi Feat. Seher (Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Urim Gashi ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare. Me zërin e ti të ëmbël e melankolik ka befasuar në secilin interpretim

Lexo tërë artikullin
Anna, kjo femër shqiptare super seksi

Anna, kjo femër shqiptare super seksi

Ajo është një emër që këndon në muzikë prej vitesh, një nga femrat më seksi të skenës shqiptare dhe një femër mjaft seksi e me klas. Anna Jenifer deri më tani ka realizuar shumë këngë e më shumë duket se

Lexo tërë artikullin
Mbajeni frymën, “Katilja” publikon foto super të nxehta në Instagram

Mbajeni frymën, “Katilja” publikon foto super të nxehta në Instagram

Valbona Bajraktari vazhdon të publikoi foto të nxehta në rrjetet sociale Modelja nga Peja, e njohur edhe ndryshe si “Katilja” së fundmi ka postuar dy foto jashtëzakonisht seksi në “instastory”, shkruan Albaninenshwobiz.com Në këto foto modelja ka të veshur një

Lexo tërë artikullin
Këngëtarja Enjela Qema gati për projektin e ri!

Këngëtarja Enjela Qema gati për projektin e ri!

Pas klipeve qe solli ne bashkepunim me kengetare te tjere por edhe atyre solo dhe pas suksesit qe pati me to, kengetarja Enjela Qema duket se eshte gati per projektin e rradhes. Kete ajo e ka treguar permes nje fotoje

Lexo tërë artikullin
KMC lajmëron këngën “S’je Gang”

KMC lajmëron këngën “S’je Gang”

Duket se viti 2018 ka nisur mire per rreperin KMC. Pas “Bad Santa” dhe “Ti je ajo” permes nje fotoje qe ka postuar ne rrjetet sociale ai lajmeron publikimin e kenges se re “S’je gang”…!

Lexo tërë artikullin
Laura Nezha – Quhet “ VULLKANI “ i industrisë muzikore Shqiptare (Video)

Laura Nezha – Quhet “ VULLKANI “ i industrisë muzikore Shqiptare (Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Laura Nezha është bukuroshja e cila ka kohë që ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, si një

Lexo tërë artikullin
Mall per Nenen – Nga Arben Ajdini & Xhemail Murtishi

Mall per Nenen – Nga Arben Ajdini & Xhemail Murtishi

Me zërin e ti melankolik ka bërë mira fansa për vete që me prezantimin e par. Xhemail Murtishi është këngëtari shqiptar që qdo këngë e shëndrron në hit. Një ndër këngët që të bë për vete që në ndegjimin e

Lexo tërë artikullin
Haarfee Mina dhe modelja e njohur gjermane Gina Lisa prezentojnë koleksionin më të ri Extensions

Haarfee Mina dhe modelja e njohur gjermane Gina Lisa prezentojnë koleksionin më të ri Extensions

Haarfee Mina tashmë shumë e njohur në Zvicër e së fundi edhe në vendet fqinje me Zvicrën është profesionistja e vetme shqiptare që ofron 100% flokë extensions. Haarfee Mina si profesioniste ka thyer gjitha dyert e suksesit në këtë profesion

Lexo tërë artikullin

REKLAMA