Laura Nezha – Quhet “ VULLKANI “ i industrisë muzikore Shqiptare (Video)

Laura Nezha – Quhet “ VULLKANI “ i industrisë muzikore Shqiptare (Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet. Laura Nezha është bukuroshja e cila ka kohë që ka shkëlqyer në industrinë muzikore shqiptare, si një

Lexo tërë artikullin
Mall per Nenen – Nga Arben Ajdini & Xhemail Murtishi

Mall per Nenen – Nga Arben Ajdini & Xhemail Murtishi

Me zërin e ti melankolik ka bërë mira fansa për vete që me prezantimin e par. Xhemail Murtishi është këngëtari shqiptar që qdo këngë e shëndrron në hit. Një ndër këngët që të bë për vete që në ndegjimin e

Lexo tërë artikullin
Haarfee Mina dhe modelja e njohur gjermane Gina Lisa prezentojnë koleksionin më të ri Extensions

Haarfee Mina dhe modelja e njohur gjermane Gina Lisa prezentojnë koleksionin më të ri Extensions

Haarfee Mina tashmë shumë e njohur në Zvicër e së fundi edhe në vendet fqinje me Zvicrën është profesionistja e vetme shqiptare që ofron 100% flokë extensions. Haarfee Mina si profesioniste ka thyer gjitha dyert e suksesit në këtë profesion

Lexo tërë artikullin
“Po don” thotë Eko në këngën e re (Video)

“Po don” thotë Eko në këngën e re (Video)

“Po don” quhet projekti më i ri i reperit 22 vjeqar Bleron Krasniqi me emrin artistik Eko. Ky projekt muzikor është shkruar nga vet ai ndërsa ‘beati’ është remake. “Po don” është lansuar në kanalin e tij, vetëm në verisionin

Lexo tërë artikullin
Ju kishte munguar Bruna?Ja me çfarë rikthehet në muzikë…!

Ju kishte munguar Bruna?Ja me çfarë rikthehet në muzikë…!

Ajo i kishte mbërthyer ekranet muzikore me zërin e bukur por edhe me simpatinë dhe energjinë që përcillte përmes klipeve që prezantoi. Bruna, këngëtarja që këndoi këngët në bashkëpunim “I love you baby” me Dafin dhe Marselin dhe “Sexy lady”

Lexo tërë artikullin
Ekskluzive: Adi Krasta kthehet ne teatër

Ekskluzive: Adi Krasta kthehet ne teatër

Pas suksesit në skenën e Festivalit të Këngës që u transmetua në RTSH në fund të dhjetorit, moderatori më i suksesshëm në trojet shqiptare, Adi Krasta, mësohet se po përgatitet të realizojë një cikël intervistash me personalitete shqiptare të rajonit.

Lexo tërë artikullin
Këngëtarja shqiptare rikthehet me një mega bashkëpunim

Këngëtarja shqiptare rikthehet me një mega bashkëpunim

Hit këngëtarja Antigona Bajrami pritet që së shpejti të sjellë një bashkëpunim ndërkombëtarë. Videoklipi i këngës është xhiruar ndërkohë që mësohet se edhe kënga është produksion i huaj. Skenat e klipit janë realizuar në Gjermani derisa së shpejti pritet të

Lexo tërë artikullin
Silva dhe Defri e fillojnë vitin mbarë, ky është hiti i ri (Video)

Silva dhe Defri e fillojnë vitin mbarë, ky është hiti i ri (Video)

Silva, një emër ui rëndësishem në estradën shqiptare, ndër këngëtaret më të dashura nga publiku shqiptar anë e mban botës. Ajo nuk ndalon së punuar projektë të rejam, madje së fundi ajo sihte e ftuar në projektine artistit Defi. Artist

Lexo tërë artikullin
Alil Kerkuti sjell super baladën “Jemi një”

Alil Kerkuti sjell super baladën “Jemi një”

Pas dy këngëve të bukura e ritmike “Me hile” dhe “Ti je problem”, artisti i ri dhe i talentuar Alil Kerkuti ka dashur të vijë me një baladë mjaft të bukur që sapo është publikuar në Youtube nga Arkiva Shqip.

Lexo tërë artikullin
Këngëtarja simpatike Juvi, me forma fizike perfekte!

Këngëtarja simpatike Juvi, me forma fizike perfekte!

Ajo eshte e bukur, sensuale dhe per me teper kendon bukur live! Bukuroshja Juvi, ka postuar disa foto ne te cilat tregon edhe linja perfekte te trupit, fizik per te cilin duhet te behem pak ziliqare. Dhurate e natyres e

Lexo tërë artikullin

REKLAMA