“Engjujt” publikohet nga Elira Shala

“Engjujt” publikohet nga Elira Shala

Një këngëtare e re që premton shumë është edhe Elira Shala e cila sapo ka publikuar këngën “Engjull”, shkruan lajmi.net. Ky projekt të cilit këngëtarja ia ka shoqëruar edhe videoklipin, kurse e sjell të kënduar me një vokal të veçantë. Për

Lexo tërë artikullin
Ja ku do t`i kalojë Amarda festat e fund vitit

Ja ku do t`i kalojë Amarda festat e fund vitit

Të gjithë duan të kalojnë sa më bukur për festat e fundvitit, ta shijojnë atmosferen festive në maksimum. E, këngëtarët zakonisht janë në shërbim të disponimit të të tjerëve. Një nga këgëtaret më të pëlqyera shqiptare, sidomos kur bëhet fjalë

Lexo tërë artikullin
PREMIERË: 2Ton dhe Ghulo publikojnë këngën “Ma ka thy”

PREMIERË: 2Ton dhe Ghulo publikojnë këngën “Ma ka thy”

Vetëm pak kohë pas publikimit të këngës “Mercedes-BMW”, reperi kishte paralajmëruar këngën e re, shkruan lajmi.net. Projekti sapo u publikua dhe mban titullin “Ma ka thy”, 2Ton e sjell në duet me Ghulo, ndërsa këngës ia kanë bashkëngjitur edhe videoklipin.

Lexo tërë artikullin
Dorandd thotë ‘S’jena’ në këngën e re

Dorandd thotë ‘S’jena’ në këngën e re

Këngëtari Dorandd Sinani për gjithë fansat e tij ka hedhur në Youtube këngën ‘S’jena’, shkruan lajmi.net. Ky projekt muzikor i takon zhanrit baladë dhe flet për një dashuri të humbur, për të cilën nuk ka më kthim. ‘S’jena’ është shkruar

Lexo tërë artikullin
Njihuni me Adamin, mashkullin më seksi në Maqedoni (Foto)

Njihuni me Adamin, mashkullin më seksi në Maqedoni (Foto)

Adam Gligoroski ka një karierë të bujshme si një trajner fitnesi. Shumë personalitete VIP shkojnë në studion e tij që të mbajnë trupin në formë, ndërkohë që me rekomandimet e Adamit kanë arritur shumë sukses. Ai me këtë sport meret

Lexo tërë artikullin
Vajza superseksi nga Peja që po qmend të gjithë me format përfekte dhe vokalin briland (Video)

Vajza superseksi nga Peja që po qmend të gjithë me format përfekte dhe vokalin briland (Video)

E bukur, super seksi e mbi të gjitha shumë e talentuar. Kjo është Pejanja që po i qmend të gjithë jo vetëm me forma përfekte po dhe me fuqin e vokalit që posedo. Gylten Berisha- Gyli është këngëtarja e cila

Lexo tërë artikullin
Premierë – A thu vet do jesh e lumtur nga Zait Aliu (Video)

Premierë – A thu vet do jesh e lumtur nga Zait Aliu (Video)

Zait Aliu ka lindur ne 22.10.1976 në qytetin e alfabetit Manastir (Bitola). Zaiti me profesion është Jurist i Diplomuar por me këndim ka filluar qysh në vitin 1993 ku kënga si thotë ai është “ushqim shpirteror i njeriu”.Themelimi i SHKA-as

Lexo tërë artikullin
Atraktivja e skenës shqiptare thotë ‘Pa mu’ (Video)

Atraktivja e skenës shqiptare thotë ‘Pa mu’ (Video)

A keni dëgjuar për Rina Ferminin? Ajo është ndër ata zëra që dëgjohen me kënaqësi e që nuk ndalet së prezantuari këngë të bukura me videoklipe atraktive. Këngëtarja shqiptare që jeton e vepron në Zvicër, sapo ka prezantuar videoklipin e

Lexo tërë artikullin
Megapotpuria e Elbasan Munishit, ajka e fundvitit këngët e përpunuara shqipe (Video)

Megapotpuria e Elbasan Munishit, ajka e fundvitit këngët e përpunuara shqipe (Video)

Po e përmbyll vitin me një sukses të jashtëzakonshëm, një agjendë të stërngjeshur gjatë sezonës së verës me mbrëmje e ahengje familjare ndërkohë që ajkën për fundvit e sjell pikërisht me një potpuri të përpunuar mirë me këngë të bukura

Lexo tërë artikullin
Tre artistë që këndojnë “Live” më 1 Janar në Suharekë

Tre artistë që këndojnë “Live” më 1 Janar në Suharekë

Kanë nisur përgaditjer për netët e Vitit të Ri, e nëse dikush mendon se këngëtarët do të jenë vetëm në Diasporë, jo të gjithë. Pasi Next Event-Besart Obrazhda ka menduar që edhe në Kosovë tre artistë që ia thonë për

Lexo tërë artikullin

REKLAMA