Atraktivja e skenës shqiptare thotë ‘Pa mu’ (Video)

Atraktivja e skenës shqiptare thotë ‘Pa mu’ (Video)

A keni dëgjuar për Rina Ferminin? Ajo është ndër ata zëra që dëgjohen me kënaqësi e që nuk ndalet së prezantuari këngë të bukura me videoklipe atraktive. Këngëtarja shqiptare që jeton e vepron në Zvicër, sapo ka prezantuar videoklipin e

Lexo tërë artikullin
Megapotpuria e Elbasan Munishit, ajka e fundvitit këngët e përpunuara shqipe (Video)

Megapotpuria e Elbasan Munishit, ajka e fundvitit këngët e përpunuara shqipe (Video)

Po e përmbyll vitin me një sukses të jashtëzakonshëm, një agjendë të stërngjeshur gjatë sezonës së verës me mbrëmje e ahengje familjare ndërkohë që ajkën për fundvit e sjell pikërisht me një potpuri të përpunuar mirë me këngë të bukura

Lexo tërë artikullin
Tre artistë që këndojnë “Live” më 1 Janar në Suharekë

Tre artistë që këndojnë “Live” më 1 Janar në Suharekë

Kanë nisur përgaditjer për netët e Vitit të Ri, e nëse dikush mendon se këngëtarët do të jenë vetëm në Diasporë, jo të gjithë. Pasi Next Event-Besart Obrazhda ka menduar që edhe në Kosovë tre artistë që ia thonë për

Lexo tërë artikullin
Ky mesazh e përlot Big Mamën

Ky mesazh e përlot Big Mamën

E ndonjëherë mesazhet dinë të jenë po aq emocionuese, sa të shpijnë në lot E këtë rast i ka ndodhur Bigut, ku njëri nga ndjekësit e saj nuk i kishte kursyer fjalët më të mira dhe njëkohësisht më prekëse për

Lexo tërë artikullin
Programi festiv i NIN në Klan Kosova, me Flori Mumajesin (Video)

Programi festiv i NIN në Klan Kosova, me Flori Mumajesin (Video)

Është i rrallë në paraqitjet e intervistat televizive, por Flori Mumajesin këtë vit do e keni mundësinë ta shihni siç nuk e keni parë asnjëherë – në ROLIN E NJË PREZANTUESI. Këtë vit, ai vjen në Klan Kosova, përkatësisht në

Lexo tërë artikullin
Ja cilët janë Miss dhe Mister Kids 2017!

Ja cilët janë Miss dhe Mister Kids 2017!

Në Ferizaj është mbajtur eventi më i bukur për fëmijë Miss dhe Mister Kids 2017. Nën organizimin e kompanisë “Line Music” dhe me një juri profesioniste kanë konkuruar fëmijë mjaft të bukur por cmimi për Mister Kids Kosova 2017 e

Lexo tërë artikullin
Ja cili është personazhi mik i sportistëve shqiptarë në Gjermani!

Ja cili është personazhi mik i sportistëve shqiptarë në Gjermani!

E njohin të gjithë me nofkën Ceni Hollyëood, që nga koha kur atë e kishin ftuar në 97-ën dhe 99-ën që të luajë pikërisht në Hollyëood filma. Por ky personazh është llapjan që ka vite e vite që jeton në

Lexo tërë artikullin
Pse këngëtaret e “gjuajnë” Ratin?

Pse këngëtaret e “gjuajnë” Ratin?

A ju kujtohet kënga “Zarfe trëdafilashe”, e kënduar nga Rati dhe Zajmina Vasjari? Ky ishte një hit i jashtëzakonshëm që goditi shumë zemra e u bë kolonë zanore e shumë dashurive. Rati nuk ka bashkëpunuar vetëm me Zajminen, por edhe

Lexo tërë artikullin
Gazmend Kelmendi: Ende nuk e kam arritur kulmin e karierës, si erdhi bashkëpunimi me Silvën

Gazmend Kelmendi: Ende nuk e kam arritur kulmin e karierës, si erdhi bashkëpunimi me Silvën

I ri dhe me mjaft prespektivë, është ky këngëtari i njohur i muzikës ‘live’ Gazmend Kelmendi-Gaza i cili sapo ka hedhur në treg klipin më të ri në duet me Silva Gunbardhin, një këngë ritmike në këto ditë të ftohta

Lexo tërë artikullin
Prishtina me shkollë profesionale dhe sallonin e bukurisë me modernin ne rajon

Prishtina me shkollë profesionale dhe sallonin e bukurisë me modernin ne rajon

Më në fund edhe Prishtina do ta këtë sallonin më modern të bukurisë në rajon, shkruan Gazeta Blic Është parukerja e njohur nga Shqipëria, Merita Merja e cila ka vendosur që të investojë duke e hapur një super sallon në

Lexo tërë artikullin

REKLAMA