Çfarë të përgatitni për darkë

Çfarë të përgatitni për darkë

Në një kohë kur diellin e zënë retë dhe bie shi, nevojiten këshillat për një darkë të shijshme…

Përbërësit:

Katër qepë

Yndyrë

Mish viçi

Biber të zi, biber të kuq

Tre patate

Erëza

Xhenxhefil

Hudhër të grirë

Qepët duhet grirë  ndërsa mishin e viçit e coptojmë. I shtojmë përbërësit tjerë dhe gjyveqi me mish bëhet me të vërtetë shumë i shijshëm.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shtator 12, 2018 22:49
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
11°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...