Chelsea shkarkon Conte-n, bën gati emërimin e Sarrit

Chelsea shkarkon Conte-n, bën gati emërimin e Sarrit

Chelsea ka njoftuar pak minuta më parë shkarkimin e Antonio Contes.

Trajneri italian është njoftuar që të martën se do të lirohet nga detyra e trajnerit, teksa vendin e tij do ta zërë Marurizio Sarri.

Conte u emërua në krye të “Bluve të Londrës” në verën e vitit 2016, dhe fitoi kampionatin që në sezonin e parë, por në të dytin nuk mundi as që ta kualifikonte në Champions League.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 12, 2018 20:09
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
16°
11°
Thu
15°
Fri
17°
Sat
17°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...