Çifti i famshëm kujton 20 vjetorin e lidhjes

Çifti i famshëm kujton 20 vjetorin e lidhjes

Ata janë një nga çiftet më të njohur në botën e showbizit.

David dhe Victoria Beckham kanë kujtuar momentet më të mira të viteve të përjetuara së bashku.

Të dy kanë postuar në Instagram në lidhje me këtë përvjetor të rëndësishëm.

Ish-futbollisti i Manchester United ka publikuar një fotografi ku ka shkruar:

“Wow 20 vjet, shiko çfarë kemi krijuar. Të dua kaq shumë…

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 5, 2019 22:57

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA