Dalin fotot e para të Samsung Galaxy Note 9

Dalin fotot e para të Samsung Galaxy Note 9

Për shkak të shitjeve të dobëta të S9, kompania e Koresë së Jugut preferon nisjen më herët.

Samsung Galaxy Note 9 do të jetë në dispozicion nga data 24 gusht. Kjo tregohet nga platforma online ETNews e Koresë së Jugut, transmeton lajmi.net. Si rezultat, prodhuesi i Koresë së Jugut ka nisur nisjen për një javë, sepse shitjet e modelit Galaxy S9 janë më të këqija se sa pritej. Prezantimi i Note 9 është planifikuar për në 9 gusht në Nju Jork .

Sipas rrjedhjeve, telefoni i mençur duhet të vendoset në një “Infinity Display” prej 6.4 inç me panel AMOLED. Përveç kësaj, janë instaluar Exynos 9810 të Samsung , gjashtë gigabajt RAM dhe një bateri prej 4000 mAh. Ashtu si S9, smartphone është shitur në SHBA me Snapdragon 845 të Qualcomm. Një imazh i rilindur i lëshuar së fundi zbulon se telefoni i mençur do të jetë praktikisht i pandryshuar nga paraardhësi i tij.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 12, 2018 22:38
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
10°
11°
Thu
15°
Fri
17°
Sat
17°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...