Dëgjojeni këtu hitin e ri të Leonard Alija me titull ‘Merre zemrën’ (Video)

Dëgjojeni këtu hitin e ri të Leonard Alija me titull ‘Merre zemrën’ (Video)

Këngëtari pejan Leonard Alija ka hedhur në qarkullim një tjetër projekt muzikorë të finalizuar edhe me videoklip të cilin e ka titulluar ‘Merre zemrën’, një këngë e lehtë e mrekullueshme e cila i kushtohet dashurisë. Me tekst nga Suzana Fazliu e muzikë dhe orkestrim nga Veton Ademi, video e realizuar nga Alban Alija kurse në violin Lino Elezoski. Ky projekt vjen si pjesë e repertoarit të pasur të Leonardit i cili njihet si një këngëtarë i muzikës live e që nuk do të ndalet me publikimin e projekteve të reja, ndërkohë që këngën e fundit mund të dëgjoni këtu:

Driton Zenku
nga Driton Zenku Nëntor 3, 2018 11:53
© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.