Demi Rose ndez Ibiza-n

Demi Rose ndez Ibiza-n

Demi Rose po vazhdon të pushojë dhe të argëtohet në plazhet fantastike të Ibiza-s.

Që prej mbërritjes së saj në Spanjë, 22 vjeçarja ka tërhequr vëmendjen dhe ka përfunduar në qendër të vëmendjes, thuajse çdo ditë.

Më herët ajo tregoi pasionin e saj për muzikën, duke miksuar tinguj për pushuesit, në resortet e famshme spanjolle, e ndihmuar edhe nga këshillat e DJ të famshëm, Tom Zanetti.

Por sot Demi Rose ka realizuar një set fotografik, me bikini, ku ka nxjerrë në pah format e saj fantastike.

/ Top Channel

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 16, 2017 11:59

Publicitet


OFERTA SPECIALE

Moti sot
17°
21°
Wed
22°
Thu
22°
Fri
12°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE