Deri të enjten mot me shira të rrëmbyeshëm në Maqedoninë e Veriut

Deri të enjten mot me shira të rrëmbyeshëm në Maqedoninë e Veriut

Deri të enjten vazhdon periudha e motit të paqëndrueshëm, njoftoi DPHM.

Në orët e pasdites do të ketë paraqitje të shpeshtë të shiut të rrëmbyeshëm, vetëtimave dhe erës së përforcuar.

Në nivel lokal proceset do të jenë në formë e motit të keq me reshje më të rrëmbyeshme, erë të fuqishme dhe paraqitjen e breshrit.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Qershor 17, 2019 21:18

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA