“Dilara” dhe bashkëshorti shqiptar bëhen prindër për herë të parë

“Dilara” dhe bashkëshorti shqiptar bëhen prindër për herë të parë

Aktorja e njohur turke, Ebru Özkan e cila te ne njihet si ‘Dilara’ nga seriali “Fate të Kryqëzuara” është bërë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, aktori i njohur shqiptar Ertan Shabani, tashmë kanë marrë epitetin prindër dhe martesa e tyre është bekuar me një vajzë të cilën e kanë pagëzuar me emrin “Biricik”.

Lajmin e ka bërë të ditur Ebru përmes një postimi në rrjetin social Instagram, duke zbuluar se vajza e tyre erdhi në jetë të premten. Ndryshe, kujtojmë se Ebru dhe Ertani kanë kurorëzuar dashurinë me martesë në vitin 2016.

Flaka Redaksia
nga Flaka Redaksia Janar 15, 2018 16:08
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
10°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...