Dua Lipa tregon planet rreth albumit të ri

Dua Lipa tregon planet rreth albumit të ri

Dua Lipa ka filluar punimet për albumin e ri.

Dua Lipa në një intervistë me BBC ka konfirmuar se tashmë ka filluar punimet për albumin e saj të ri.

Këngëtarja nga Kosova albumin e fundit kishte lansuar në vitin 2017, dhe gjatë intervistës ka thënë se iu desh kohë për të menduar rreth planeve për albumin e radhës që pritet të lansohet gjatë muajve të ardhshme.

Ajo tregoi se albumi i ri do të formohet pjesërisht nga bisedat që po zhvillon me adhuruesit dhe dëgjuesit e saj.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 9, 2019 22:58

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.

REKLAMA