Dy klubet e mëdha evropiane s’heqin dorë nga James

Dy klubet e mëdha evropiane s’heqin dorë nga James

Napoli dhe Atletico Madrid nuk e kanë plan të heqin dorë nga mesfushori i Real Madridit, James Rodriguez.

Pas lëndimit të Marco Asensios në ndeshjen kundër Arsenalit, klubi madrilen ka thënë se nuk dëshiron ta shesë.

Zidane është duke kërkuar shitjen e tij, pasi ende nuk e ka lejuar të luaj. Napoli është duke kërkuar nga Reali ta lejojë kolumbianin të largohet në formë huazimi.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka 14 Gusht, 2019 21:07

HAPËSIRË E SPONSORIZUAR

Loading...

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.