E ardhmja e Iscos, gjithçka në pritje

E ardhmja e Iscos, gjithçka në pritje

E ardhmja e Iscos ka qenë një temë mjaftë e diskutuar ditëve të fundit.

Dy gjigantët në Premierë Ligë, Manchester United dhe Manchester City janë përfolur të dy se janë duke vëzhguar nga afër situatën e tij në Real Madrid, transmeton portali arbresh.info.

Reprezentuesi i Spanjës është duke pritur nga Madridi për të marrë një vendim përfundimtar rreth tij në mënyrë për të kuptuar se ku do të luaj sezonin e ardhshëm.

Por, siç qëndrojnë gjërat aktualisht dhe bazuar në raportet në Madrid, ai është ende në pritje dhe pa panik.

Sidoqoftë, thuhet gjithashtu se Zinedine Zidane mund të shes atë në rast se ndonjë ofertë e përshtatshme me para të mëdha vjen./arbresh.info/

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Maj 23, 2019 22:44

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.