E quajnë epror ushtarak i UÇK-së | FOTO

E quajnë epror ushtarak i UÇK-së | FOTO

Sekretari shteteror ne Ministrin e Kultures, Valmir Aziri sot priti në zyren e tij një grup miqesh te vjeter. Atmosferen nga takimi, me se miri e pasqyron komenti i Akan Likes ne Fejsbuk, njofton Flaka

“Nje takim me  Valmir Azirin, sekretarin  shteteror te Kultures. Ishte kenaqesi e madhe per mua dhe per shoket qe eprorin ushtarak te UÇK-se qe ne kohen kur ishte atdheu ne rezik Valmir iu pergjigj atdheut. Per mua dhe per shoket  dhe per te gjithe Popullin Shiptar ashte knaqsi qe i kemi keto djem”, shkruan në postimin e tij në Fejsbuk, Akan Lika pas vizitës në Ministrinë e Kulturës. Flaka

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Gusht 8, 2017 14:13

Publicitet


OFERTA SPECIALE

Moti sot
17°
21°
Wed
22°
Thu
22°
Fri
12°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE