E veçanta e protestës: Çadrat me mbishkrimin “Ik”

E veçanta e protestës: Çadrat me mbishkrimin “Ik”

Brohoritje, krisma kapsollash, bojë në drejtim të kryeministrisë, derdhje të qumështit në rrugë.

Kjo është ajo çfarë po ngjan në protestën e nëntë të opozitës së bashkuar e cila kësaj radhe nisi në orët e pasdites.

E veçanta e kësaj proteste mbeten çadrat në të cilat shkruhet “Ik”, një gjetje e organizatorëve për të shpërndarë mesazhin e tyre për kryeministrin Edi Rama dhe në të njëjtën kohë për të mbrojtur protestuesit nga shiu.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Prill 13, 2019 19:56
© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.