Edhe një ngjarje e rënd në Gostivar, humb jetën tragjikisht një 48 vjeçar | FOTO

Edhe një ngjarje e rënd në Gostivar, humb jetën tragjikisht një 48 vjeçar | FOTO

Sot (3-dhjetor) rrethë orës 13.00, në Sektorin për punë të brendshme Tetovë, është denoncuar se në rrugën ,,Ilindenska,, në afërsi të ,,Zhito Sharr,, para pompës së benzinës në Gostivar, prej mjetit ngarkues ,,Mercedes,, me targa të Gostivarit, të cilin e ka drejtuar 58-vjeçari B.C. nga Gostivari, gjatë kalimit me veturën ,,Opel Frontera,, me targa të Gostivarit, drejtuar nga 48-vjeçari Xh.D. kanë rrënë shufra metalike, dhe i kanë shkaktuar lëndime në kokë, njofton Flaka

I lënduari D.Xh. me anë të Autoambulancës, është dërguar në Spitalin klinik ,,Ferid Murat,, në Gostivar, ku i është dhënë ndihma mjekësore, por menjëherë iu është nënshtruar lëndimeve dhe ka ndruar jetë. 

Janë kryer hetimet në vendin e ngjarjes, të cilin e udhëheqë prokurori publikë, në pjesëmarje të ekipit nga Stacioni policorë Gostivar.

Merren të gjitha masat, dhe aktivitet për zbardhjen e plotë të rastit, ku me urdhër të prokurorit publikë trupi i pa jetë është dërguar për obdukcion, thuhet në njoftimin e policisë. Flaka

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Dhjetor 3, 2018 17:57
© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.