Edhe një vrasje sot në Shqipëri, viktimë një 13-vjeçare

Edhe një vrasje sot në Shqipëri, viktimë një 13-vjeçare

Një ngjarje e e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Një vajzë e mitur është vrarë me armë zjarri në afërsi të Babrrusë, njofton Zëri.info.

Vajza thuhet se është 13 vjeç me inicialet K.B. dhe është gjetur e plagosur në banesë nga babai i saj. I ati Xh.B. e ka dërguar me urgjencè në spital por e mitura nuk ka arritur dot t’u mbijetojë plagëve dhe ka ndërruar jetë.

Vajza ishte plagosur në bark por nuk dihet ende se kush e ka qëlluar. Nuk dihen informacione të tjera rreth ngjarjes por policia e komisariat nr 4 ka shkuar në vendngjarje.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Tetor 11, 2018 23:02
© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.