Edhe Polici, edhe diler droge

Edhe Polici, edhe diler droge

Sektori për Punë të Brendshme (SPB) në Shtip ka ngritur kallëzimpenal për O.A (36), polic nga Koçani.

Ai dyshohet për prodhim të paautorizuar dhe lëshim në qarkullim të drogave narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve.

I kallëzuari i ka shitur marihuanë personit I.R, nga Koçani, me një vlerë prej 11 mijë denarësh (rreth 170 euro).

Policit i është shqiptuar masa e paraburgimit 30 ditorë.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Prill 13, 2018 11:10
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
10°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...