Edi Furra e ndezë dasmën e Rona Nishliut (Video)

Edi Furra e ndezë dasmën e Rona Nishliut (Video)

Këngëtarja Rona Nishliu është ndër zërat më potent të skenës muzikore shqiptare. E pa krahasueshme artistikisht dhe në shumë aspekte të tjera.

Këngtarja ka ditur ta mbajë të fshehtë jetën e saj private dhe shumë pak njerëz ishin në dijeni të lidhjes së saj.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare mbrëmë i ka dhënë fund beqarisë, duke u martuar me Florin nga Shqipëria.

Në dasmën e Rones dhe Florit të mbajtur në Pezë, kanë marrë pjesë rreth 200 të ftuar dhe kanë kënduar disa nga emrat eminent të muzikës.

E, i përzgjedhuri i këngëtares kosovare ishte këngëtari i njohur Edi Furra, që njihet oër zërin e mrekullueshëm dhe aftësinë për të krijuar atmosferë të jashtëzakonshme me muzikë cilësorë.

Edi Furra në dasmen e Rones ka bërë që atmksfera të arrij kulmin e saj.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shtator 9, 2018 20:45
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
11°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...