Edi Rama, nga Presidentja e Kroacisë te Donald Trump

Edi Rama, nga Presidentja e Kroacisë te Donald Trump

Një natë më parë, menjëherë pas Kroacia siguroi finalen e Kampionatit Botëror, Edi Rama postoi një foto me Presidenten e Kroacisë, duke e vlerësuar atë si foton e ditës.

Ndërkohë, teksa ndodhet në Bruksel, në Samitin e NATO-s, Rama ka takuar edhe presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump.

Kryeministri e ka postuar foton në profilin e tij të “Facebook”, ku shkruan: “Foto e Ditës”.

Për Trump, dita e parë e Samitit ishte me tensione dhe me sulme ndaj Gjermanisë, duke i akuzuar këta të fundit si të varur nga Rusia.

Top Channel

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 12, 2018 19:51
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
12°
11°
Thu
15°
Fri
17°
Sat
17°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...