EKSKLUZIVE: Arben Taravari e angazhon Imer Selmanin si këshilltar

EKSKLUZIVE: Arben Taravari e angazhon Imer Selmanin si këshilltar

Agjencia e Lajmeve Flaka mëson ekskluzivisht që ministri i Shëndetësisë, Arben Taravari ka përforcuar stafin e tij me ish ministrin Imer Selmani në rolin e këshilltarit

Ky veprim i ministrit Taravari shihet si hap përpara duke lënë pas kapriciot politike, dhe duke shikuar profesionalizmin në rend të parë. Selmani njihet si ministër i sukseshëm në qeverisjen 2006/2008.

Kujtojmë që deri tani, ministri Taravari ka angazhuar si këshilltar të tij edhe mjekun e mirënjohur, Omer Xhemaili. /FLAKA/

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Qershor 4, 2017 21:20

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
12°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...