Fatë Berisha vjen me super projektin e titulluar ‘Nuse e tjetër kujt’ (Video)

Fatë Berisha vjen me super projektin e titulluar ‘Nuse e tjetër kujt’ (Video)

Një këngë ritmike që vjen në duet mes Dritan Sadikajt dhe këngëtares bukuroshe Fatë Berisha po ndez shumë publikun për shkak të tematikës. Titullohet ‘Nuse e tjetër kujt’ dhe është plot ritëm. Ka pak ditë që është publikuar mirëpo ka mbledhur mijëra klikime pasiqë fabula e këngës është shumë interesante duke e rikthyer kështu Fatën në një tjetër version pas albumit live me këngë dasmash që e publikoi pak kohë më parë pasiqë këngëtarja është shumë e angazhuar edhe në ahengje familjare.

https://youtu.be/W7HMqz1DvmE

Driton Zenku
nga Driton Zenku Tetor 2, 2018 18:46
© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.