Fatmir Izairi vazhdon takimet me mërgatën në Zvicër e Gjermani, ja agjenda

Fatmir Izairi vazhdon takimet me mërgatën në Zvicër e Gjermani, ja agjenda

Kandidati i BDI-së për kreun e komunës së Zhelinës dhe kryetari aktual Fatmir Izairi ka nisur takimet edhe me mërgatën shqiptare të kësaj komune në Zvicër dhe në Gjermani. Këtë javë ai pritet të takojë shumë shtetas shqiptarë që jetojnë në këto dy shtete europiane për të dëgjuar nga afër sugjerimet e tyre për një mandat të ri në krye të komunës.

Agjenda në vazhdim:

E dashur mërgatë e Komunës së Zhelinës,

Ju informoj se në fundjavë do të jemë në Zvicër dhe Gjermani për takim me Ju. Çdokush që ka mundësi dhe dëshirë të mer pjesë është i mirëseardhur. Agjenda është më poshtë.

Shihemi së shpejti

Agjenda: 16.09.2017 ( e shtunë) Kreuzlingen, Zvicër, në ora 19:00

Vendtakimi: Sonnenwiesenstrasse 26, 8280 Kreuzlingen 17.09.2017 ( e diel) Leverkuzen, Gjermani, në ora 19:00

Vendtakimi: ( për vendtakimin do t’ju informojmë në mënyrë plotësuese) 18.09.2017 ( e hënë në mesnatë) Berlin, Gjermani, në mesnatë mes të hënës dhe të martës Vendtakimi: Te xhamija Ikra Bashkimi, Reinickendorfer Str. 50 A, 13347 Berlin-Wedding (nr për info shtesë 01723839526).

 

Abedin Bilalli
nga Abedin Bilalli Shtator 13, 2017 00:05

Publicitet


OFERTA SPECIALE

Moti sot
15°
21°
Sun
21°
Mon
21°
Tue
20°
Wed

ARKIVI I LAJMEVE