FFK cakton çmimet e biletave të Superkupës

FFK cakton çmimet e biletave të Superkupës

Federata e Futbollit e Kosovës e ka caktuar çmimin e biletave për ndeshjen e Superkupës, ndërmjet Dritës dhe Prishtinës, e cila do të zhvillohet të hënën, më 13 gusht, në orën 20:00, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Kjo do të jetë ndeshja e parë e cila do të luhet në stadiumin tërësisht të rinovuar, prandaj edhe interesimi i dashamirëve të futbollit pritet të jetë i madh. Çmimet e biletave për këtë ndeshje janë si vijon:

Veri – Jug – 2 euro
Lindje – 3 euro
Perëndim –  5 euro
Perëndim A1 – 10 euro
VIP – 50 euro

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Gusht 9, 2018 19:58
Loading...

PUBLICITET