FFNSH dhe RENEA rrethojnë Elbasanin, shkatërrohet grupi i rrezikshëm kriminal

FFNSH dhe RENEA rrethojnë Elbasanin, shkatërrohet grupi i rrezikshëm kriminal

Forca të shumta të FNSH dhe të RENEA kanë qenë të pranishëm mbrëmjen e sotme në qytetin e Elbasanit.

Siç bëhet e ditur, ata pas një operacioni që ka zgjatur për më shumë se tre orë kanë bërë e mundur shkatërrimin i një grupi kriminal me rrezikshmëri të lartë.

Nga se mësohet, në pranga kanë përfunduar 6 persona, ndërsa janë sekuestruar armë dhe mina të bandës kriminale që është shkatërruar.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shkurt 7, 2018 22:31
Loading...

REKLAMA

PARTNER

Maqedoni
13°
19°
Wed
19°
Thu
19°
Fri

ARKIVI I LAJMEVE