Floku i shkurtër, guxoni të ndryshoni! (Foto)

Floku i shkurtër, guxoni të ndryshoni! (Foto)

Tendencat e prerjes së flokëve të shkurtër të sezonit 2017-2018 janë për të gjitha. Nga stili mashkullor tek propozimet femërore dhe shik, prerjet e flokëve të shkurtër të stinës luajnë me baluket dhe nuancat e ngjyrave.

Në rastin e parë shohim baluke të drejta dhe të gjata, por edhe super të shkurtra. Ngjyrat për prerjet e shkurtra janë të paketës kromantike natyrale, si gështenjë, ngjyrë mjalti, apo dhe e zeza intensive, bjonde platin e madje dhe rozë.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/fun/floku-i-shkurter-guxoni-te-ndryshoni-foto-433676/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shtator 13, 2017 18:17

NA NDIQNI NE FACEBOOK

Moti sot
6°
2°
Sun
-2°
Mon
-1°
Tue
-2°
Wed

ARKIVI I LAJMEVE