Florim Flori Gega risjellë në versionin modern hitin ‘Zoti i shpisë’ (Video)

Florim Flori Gega risjellë në versionin modern hitin ‘Zoti i shpisë’ (Video)

Florim Flori Gega ka ardhur më një mega projekt, ku këngëtari ka risjellë këngën popullore ‘Zoti i shpisë’ në versionin modern.

Kjo kengë dhe komplet projekti eshtë mirëpritur nga audienca që në fillim.

Projekti në fjalë është mbikqyrur nga fillimi deri në finalizim nga menaxheri i industrisë muzikore Labinot Nuraj.

Muzika është punuar nga Granit Gashi (Massive Production), klipi nga Urban Graphics ndërsa është publikuar në ArkivaShqip.

Ky projekt gjithashtu është mbeshtetur nga pronari i lokalit Koli’s Bar në München të Gjermanisë.

Driton Zenku
nga Driton Zenku Tetor 3, 2018 22:14
Loading...