FOTO LAJM | Krerët e BDI-së në vizitë te Hazbi Lika

FOTO LAJM | Krerët e BDI-së në vizitë te Hazbi Lika

“Në vizitë te zëvendëskryeministri z. Hazbi Lika”, shkruan Bejta në Fejsbuk duke shoqëruar komentin me foto nga takimi ku të pranishëm kanë qenë lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, zëvendëskryeministrat Hazbi Lika e Bujar Osmani, ministri Sadulla Duraku dhe deputeti Artan Grubi. Flaka

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 7, 2017 22:03

Publicitet


OFERTA SPECIALE

Moti sot
17°
21°
Wed
22°
Thu
22°
Fri
12°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE