FOTO LAJM | Objekti i Ministrisë së Drejtësisë në flakë

FOTO LAJM | Objekti i Ministrisë së Drejtësisë në flakë

Para pak çastesh, pjesa e sipërme e Ministrisë së Drejtësisë është përfshirë nga flakët, raporton Flaka.

Nuk dihet shkaqet e shkaktimit të zjarrit, ndërkaq, në vendngjarje kanë interventuar zjarrfikësit.

Ndërkohë pritet prononcim zyrtar nga Ministria dhe organet e tjera kopetente. Flaka do tu mbajë të informuar rreth rastit. Flaka

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Prill 10, 2018 17:33

Publicitet


OFERTA SPECIALE

Moti sot
17°
21°
Wed
22°
Thu
22°
Fri
12°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE