FOTO LAJM – Përkrahje masive gjithandej për rikandidimin e kreut të “Uskanës”

FOTO LAJM – Përkrahje masive gjithandej për rikandidimin e kreut të “Uskanës”

Në prag të fillimit të fushatës parazgjedhore për Zgjedhjet Lokale 2017, në vend ka filluar edhe përkrahja masive e orientimit të shumicës duke u flijuar për ata që krijuan dhe po vazhdojnë të krijojnë historinë në vazhdimësi.

Kësaj radhe Xhem Baruti Lamallari shprehu përkrahje të pa rezervë për kryetarin e parë Shqiptarë të Kërçovës luftëtarin e denjtë të lirisë, të dashurin tonë bashkë’luftëtarë z.Fatmir Deharin, thuhet në postimin e tij në rrjetin social facebook. /FLAKA/

 

 

Flaka Redaksia
nga Flaka Redaksia Shtator 7, 2017 18:27

NA NDIQNI NE FACEBOOK

Moti sot
6°
2°
Sun
-2°
Mon
-1°
Tue
-2°
Wed

ARKIVI I LAJMEVE