Fustanë shalqinjsh për të shijuar verën | FOTO

Fustanë shalqinjsh për të shijuar verën | FOTO

E dimë të gjithë që tani është momenti i shalqirit. Dhe kjo jo vetëm për përzierjen me vodkën apo sallata.

Njerëzit po veshin tani fustane shalqinjsh. Pra, diçka e tillë. Ata po e presin në formën e një fustani frutin e stinës dhe e vendosin në trup. Por nuk janë vetëm femrat që bëjnë foto të tilla, por edhe meshkujt, e madje edhe qentë. Shihni galerinë!

/ Top Channel

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 11, 2017 13:54

Publicitet

Moti sot
7°
3°
Fri
2°
Sat
-1°
Sun
-4°
Mon

ARKIVI I LAJMEVE