Gazeta AS: CR7 mungon për superclasicon River- Boca

Gazeta AS: CR7 mungon për superclasicon River- Boca

Supersfida midis River Plate dhe Boca Juniors e cila është programaur të zhvillohet në datën 9 dhjetor në stadiumin Santiago Bernabeo, nuk do të jetë i pranishëm Cristiano Ronaldo.

Sipas prestigjiozes AS e cila është pranë Realit të Madridit kjo mungesë është për arsye të transferimit të tij nga Real Madrid në Juventus dhe kjo ka ndikuar shumë në marrëdhëniet e tyre:“Nuk është ende gati të kthehet në Bernabeu”, këto janë fjalët e raportuara nga mediumi në fjalë. /albeu.com.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Dhjetor 5, 2018 20:23
© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.