Genti, reperi shqiptar nga Gjermania publikon këngën ‘Money Money’

Genti, reperi shqiptar nga Gjermania publikon këngën ‘Money Money’

Por reperi Gent Adyli i cili jeton në Gjermani, është fokusuar që karrierën ta zhvillojë në këtë vend, shkruan lajmi.net

Ai sot ka lansuar këngën e re, të titulluar ‘Money Money’.

Kënga është në gjuhën gjermane dhe është finalizuar me një klip që duket mjaft profesional ku ai paraqet jetën luksoze që bën!

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Mars 10, 2018 20:25
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
5°
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat
11°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...