Gostivar, dy persona kafshohem nga qent

Gostivar, dy persona kafshohem nga qent

Tridhjetë e katër vjeçari J.B. nga Gostivari, dje (10-janar) ka denoncuar se rrethë mesditës, deri sa ka qenë duke ecur në këmbë nga fshati Turçan i Vogël në drejtim të lagjes Cigllana, nga obori i një shtëpie ka dalur një qenë dhe e ka sulmuar, kështu që e ka kafshuar në këmbën e majtë, transmeton Flaka

Të lënduarit ndihmë mjeksore i është ofruar në Spitalin e përgjithshëm ,,Ferid Murad,, në Gostivar.

Sakaq, tridhjetë e një vjeçarja E.A. nga Gostivari, dje (10-janar) ka denoncuar se, duke ecur për në
shtëpinë e saj në rrugën ,,Mlladen Simonovski,, rrethë orës 12 e 30 minuta, ka qenë e sulmuar nga
një qenë i pa strehë, i cili i ka shkaktuar lëndime në këmbën e djathtë.

E njëjta ndihmë mjeksore ka kërkuar në Spitalin e përgjithshëm ,,Ferid Murat,, në Gostivar. FLAKA

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Janar 11, 2019 11:24
© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.