Grabitet pika e basteve në Tetovë

Grabitet pika e basteve në Tetovë

Diku rreth 14 mijë denarë janë marrë gjatë një plaçkitje që tani për tani një autor i panjohur, i maskuar dhe i armatosur me armë e ka kryer mbrëmë në bastoren e sportit në rrugën “Ilindeska” në Tetovë informoi zëdhënësi i SPB Tetovë Marijan Josifovski.

Sipas të dhënave të tij plaçkitja ka ndodhur rreth orës 21 me ç’rast në objektin, pronësi e M.E (38) nga Tetova, ka qenë vetëm një e punësuar. I panjohuri duke u kanosur dhe armën nga sirtari i arkës ka marrë 12 mijë e 420 denarë si edhe 2.000 denarë që gjendeshin në çantën e të punësuarës. Me paratë e marra nga sirtari, kryerësi i panjohur me shpejtësi ka dalë nga bastorja dhe me biçikletë e ka braktisur vendin.

Polica ndërmerr masa dhe aktivitete për zbardhjen e rastit dhe zbulimin e autorit.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 9, 2018 20:48
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
14°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...