Igor Jug ia kthen Zhivaljeviqit: Nëse doja ta vrisja Zaevin, mund ta bëja me duar

Igor Jug ia kthen Zhivaljeviqit: Nëse doja ta vrisja Zaevin, mund ta bëja me duar

Igor Jug i cili nga agjenti serb, Zhivaljeviq, u akuzua dje se ishte njeriu që duhej të vriste Zaevin të enjten e përgjakshme, më 27 prill, përmes Facebook-ut duke iu përgjigjur akuzës, transmeton FLAKA.

Pra, unë nuk e di se deri ku do të shkoj kjo!?

Dje në TV “Happy” agjenti i BIA Goran Zhivaljeviq përpiqen për tu larë me mua dhe praninë e tij në Parlament me 27, për të paraqitur atë si diçka krejt normale, duke më bërë mua vrasës me pagesë…

Sot unë jam lajmi kryesor në të gjitha televizionet dhe portalet, të tilla si “NJERIU QË DUHEESHTE TA VRAS ZAEVIN”.

Pra, shoku Zhivaljeviq, më lejoni t’ju bëj disa pyetje!

Nëse doja të vrisja dikë, pse nuk e vrava?

Kush mundeshte të më ndalojë?

Mundesha me duar ta mbys dikë nëse doja, atje ishim 200 me 1!

Diçka tjetër, nëse jam vrasës profesionist, pse nuk mbaja maskë?

Njeri pa flokë me mbi 100kg peshë, me mjekër të gjatë, me duar me tatu dhe me veshje me HOS isha vetëm unë, pra çdo hap mundeshte shumë lehtë të më ndiqet dhe të më inçziohet nga kamera!

Ashtu veprohet kur dëshiron të vrasësh dikë? FLAKA

 

Abedin Bilalli
nga Abedin Bilalli Shtator 13, 2017 20:45

Publicitet


OFERTA SPECIALE

Moti sot
22°
21°
Fri
12°
Sat
13°
Sun
12°
Mon

ARKIVI I LAJMEVE