Imazhet e para të “Skoda Golf”

Imazhet e para të “Skoda Golf”

Shkoda filloi testimin e pasuesit të modelit të tanishëm Rapid, i cili nuk mundi t’iu shmanget paparacëve.

Prodhuesi çek njoftoi së fundi se gjenerata e ardhshme e Rapidit do të ketë vetëm një version, ndryshe nga ai aktual ku oferta e Sedan / Liftback dhe Spaceback me 5 dyer si një përzierje e hatchback dhe karavan.

Përveç kësaj, shpejtësia e re do të përmirësohet në klasën VW Golf dhe konkurrenca në segmentin kompakt të hatchback në Evropë do të jetë edhe më i fortë.

Tani për tani, nuk është e sigurt nëse Shkoda do të mbajë emrin aktual të modelit ose do të ofrojë një etiketë të re për të theksuar ndryshimin në klasë midis versioneve aktuale dhe të ardhshme.

Pasardhësi i Rapid aktual do të shfaqet në shitje në vitin 2019.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shtator 12, 2018 23:03
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
10°
9°
Wed
12°
Thu
16°
Fri
16°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...