Ishulli unik privat del në shitje për 3 milionë dollarë

Ishulli unik privat del në shitje për 3 milionë dollarë

Një pronë e veçuar në zemër të Ishujve Thimble, me pamje panoramike mahnitëse, është vënë në shitje për 3 milion dollarë.

Cut In Two Island West është një ishull privat i cili ka një vendkalim unik që të lidh me një tjetër ishull që të lë pa frymë, po ashtu i quajtur Cut in Two Island East, duke dhënë iluzionin se dikur kanë qenë nëj ishull i vetëm por që tani është ndarë në dy pjesë.

Ishulli ka shtëpi të stilit Viktorian dhe pamja e saj pa kufij nxjerr në pah natyrën e mrekullueshme te vendit.

Ai është në pronësi të ‘Island Lady’ Christine Svenningsen e cila bleu disa nga pronat në vitin 2004.

Ishulli përfshin një banesë kryesore me katër dhoma gjumi si edhe një shtëpi më të vogël.

 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Tetor 9, 2018 22:46

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.