Jepet alarmi në rrjetet sociale: Keni kujdes nga ky njeri, është hajn, psihopat

Jepet alarmi në rrjetet sociale: Keni kujdes nga ky njeri, është hajn, psihopat

Së fundmi, në rrjetet sociale është dhënë alarmi mbi personin që shihni në fotografi i cili operon në territorin e Gostivarit, transmeton Flaka.

Në rrjetet sociale janë publikuar fotografitë e tij me komentet se qytetarët duhet të bëjnë kujdes nga ky person për shkak se është hajn dhe psihopat.

Agjencia e Lajmeve “Flaka” konfirmoi informacionin në Policinë e Gostivarit.

Nga atje njoftuan që personi në fjalë është i njohur për organet e rendit si person me dosje të trashë të aktiviteteve kriminale.

“Bëhet fjalë për personin me inicialet B.Sejdini i cili në disa raste ka qenë i arrestuar për kryerje të veprës penale, grabitje”, i thanë Flakës nga Stacioni Policor i Gostivarit.

Nga atje ftojnë qytetarët që të njoftojnë organet e rendit nëse këtë person e shohin duke bërë ndonjë veprim të dyshimtë.

Përsa kohë që është në liri, qytetarët e Gostivarit apelohen të tregojnë kujdes. Flaka 

ATTENTION-GOSTIVARI … kini kujdes nga ki njeri … hajn psihopat-GOSTIVARCANI … vnimavajte od ovaj covet kradec psihopat

Posted by Flex Fitnes Gostivar on Monday, January 7, 2019

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Janar 8, 2019 11:05
© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.