Junker nuk mund të ri në këmbë, Zaev e ndihmon | VIDEO

Junker nuk mund të ri në këmbë, Zaev e ndihmon | VIDEO

Presidenti i Komisionit Evropian Jean-Claude Juncker nuk ka mundur të mbajë balancën në ngjarjen e sotme gala të Samitit të NATO-s në Bruksel, ku morën pjesë të gjithë liderët, përcjell FLAKA.

Ata e shoqëruan në mënyrë që të lëvizte, dhe kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev ishte gjithashtu afër tij, i cili e ndihmoi të zbriste nga shkallët.

Juncker tha një muaj më parë se kishte probleme me lëvizjen, ka ishijaz dhe jo se ishte i dehur. FLAKA

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 12, 2018 21:16
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
12°
11°
Thu
15°
Fri
17°
Sat
17°
Sun

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...