Juventus kërkon 100 milionë për Dybalan, Bayerni synon transferimin e tij

Juventus kërkon 100 milionë për Dybalan, Bayerni synon transferimin e tij

Pas Pavard dhe Hernandez, Bayern Munich ka zgjedhur objektivin e radhës në afatin kalimtar.

Bëhet fjalë për Paulo Dybalan, për të cilin Juventusi nuk ulet në bisedime për më pak se 100 milionë euro. Shifra nuk përbën problem për klubin bavarez, që kërkon të rrëmbejë argjentinasin pas shtatë vitesh në kampionatin italian.

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Maj 13, 2019 21:11

© FLAKA.COM.MK - Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me kushtet e përdorimit.