K.B “Gostivari” me Sërbinovskin bashkë edhe sezonin e ardhshëm

K.B “Gostivari” me Sërbinovskin bashkë edhe sezonin e ardhshëm

Pas disa muajve pauzë, Klubi Basketbollistik “Gostivari” ngadalë përgatitet për sezonin e ardhshëm. Klubi sot edhe zyrtarisht e vazhdoi bashkëpunimin me trajnerin e deritanishëm Marjan Sërbinovski, shkruan “Gostivarpress.mk”, përcjell FLAKA.

“Vazhdojmë nga rrënjët e klubit si pozitë më e rëndësishme. Te Marçe kemi besim të madh dhe me kënaqësi më të madhe e vazhdojë bashkëpunimin me trajnerin tonë Marjan Sërbinovski. Ky është vetëm fillimi, periudhën e ardhshme do t’i bëjmë të ditur detajet, skuadrën dhe përforëcimet e reja me qëllim për të patur një sezonë sa më të suksesshëm nga e kaluara”, deklaron menaxheri i skudrës, gostivarasi Bajramali Saiti.

Edhe trajneri Sërbinovski është i kënaqur nga vazhdimi i bashkëpunimit. FLAKA

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Korrik 11, 2018 20:54
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
14°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...