Kadri Veseli krenarë me futbollistët e Kosovës

Kadri Veseli krenarë me futbollistët e Kosovës

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka falënderuar lojëtarët e kombëtares së Kosovës për fitoren e sontme ndaj Maltës dhe për krenarinë që po i japin gjithë shikuesve.

Veseli ka ndjekur nga afër ndeshjen që u zhvillua në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Ai është parë i veshur me bluzën e tifozërisë kosovare “Dardanët”, ndërsa njihet si lideri që i ka dhënë më së shumti mbështetje kombëtares së Kosovës derisa është i angazhuar vazhdimisht për nisjen sa më parë të ndërtimit të stadiumit për kombëtaren kosovare.

Statusi i plotë i Kadri Veselit:

Kosova jonë e dashur.
Falemnderit djema edhe për një tjetër natë fantastike, për gëzimin dhe krenarinë që na jepni.

Flaka
nga Flaka Tetor 11, 2018 22:59
Loading...

REKLAMA

PARTNER

Maqedoni
20°
14°
Sat
12°
Sun
7°
Mon

ARKIVI I LAJMEVE