Këmishët e bardha klasike, rikthehen në trend për sezonin Vjeshtë/Dimër (Foto)

Këmishët e bardha klasike, rikthehen në trend për sezonin Vjeshtë/Dimër (Foto)

Këmishët e bardha klasike nuk mungojnë në gardërobën e askujt. Por, me një reputacion për punë në korporata, këmishët e bardha shpeshherë mund të nënvlerësohen.

Përderisa secili mund ta ketë një këmishë të tillë, të thjeshtë e të bukur, kjo këmishë tradicionale është çfarëdo përveç bazike, dhe kjo është arsyeja se përse edhe këtë vit do të shkëlqejë në sezonën vjeshtë dhe dimër.

Këtë sezon, dizajnerët e njohur kanë vendosur t’i përfshijnë këmishët e bardha në kombinime të ndryshme, duke përfshirë edhe kombinimin e njohur me xhemper.

Më poshtë Telegrafi ju sjellë disa nga këmishët e bardha të cilat priten të jenë më të mirat e këtij viti:

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Shtator 14, 2017 07:38

Publicitet


OFERTA SPECIALE

Moti sot
22°
21°
Fri
12°
Sat
13°
Sun
12°
Mon

ARKIVI I LAJMEVE