Këngëtares shqiptare i bëhet një propozim i çuditëm!?

Këngëtares shqiptare i bëhet një propozim i çuditëm!?

Këngëtarja e njohur shqiptare Albulena Ukaj ndonëse është mjaft e dashur me publikun asaj i ofrohen edhe propozime shumë të çuditshme, e një nga to është dhe ky i fundit ku një fans i saj i bën një ofertë që këngëtaren e ka bërë për të qeshur, e për të parë se për çfarë është fjala, mjafton të shikoni fotot…ndërsa kujtojmë se klipi i fundit i këngëtares së njohur titullohet ‘Haram’.

 

Redaksia Flaka
nga Redaksia Flaka Maj 10, 2018 21:17
Loading...

Filloi ndërtimi i kompleksit të ri banesor pranë Qendrës Tregtare ETC-Gostivar.Ofrojmë këto tipe banesash:-50m2-82m2-90m2-106m2-116m2-124m2-130m2(Duplex)-220m2Pagesa mundet të bëhet edhe me këste me 0% interes.Kontak telefoni:070215378

Posted by Poli Project ing. on Sunday, August 6, 2017
Chicago Stone Local Media

Our company presentation...

Posted by Chicago Stone LLC on Thursday, December 21, 2017

Gostivar
10°
10°
Wed
13°
Thu
16°
Fri
17°
Sat

ARKIVI I LAJMEVE

Loading...